AFRYKAŃSKA PRZYGODA

Gra AFRYKAŃSKA PRZYGODA przeznaczona jest dla wszystkich, od tych najmłodszych – przedszkolaki, po dzieci starsze, młodzież, studentów, aż po dorosłych!To tylko od Was zależy jak gorącooo będziecie się przy tej grze bawili.

Idealna MEGA MATA do gier rodzinnych i towarzyskich. Nadaje się na każdą imprezę integracyjną, eventy tematyczne, festyny, studniówki, komersy, urodzinki dla dzieci, animacje dziecięce, zabawy przedszkolne, szkolne. Zarówno w pomieszczeniach, jak i w plenerze.

Jak grać w AFRYKAŃSKĄ PRZYGODĘ?
Instrukcja do gry jest bardzo prosta i może być dowolnie modyfikowana. Na życzenie wyślemy mailem kolorową instrukcję do tej planszy, z jakiej sami korzystamy. Do maty potrzebna będzie kostka, aby przemieszczać się określoną liczbę oczek. Wygrywa ten, kto pierwszy dotrze do mety, ale uwaga! Zanim to się stanie, czekają na Was spore utrudnienia! Instrukcję w pliku otrzymasz GRATIS!

GRATIS! – możemy MEGA MATĘ do gry w Węże i Drabiny zaoczkować, tak aby ułatwić jej mocowanie do podłoża.
GRATIS! – umieszczamy logo na grze!

Gra Afrykańska Przygoda

Mega Maty, czyli maty do gier planszowych wykonywane są według naszych projektów, a następnie przez nas produkowane. Dlatego zamawiając je mają Państwo pewność, że produkt będzie wykonany zgodnie z opisem projektu. Materiał z jakiego robione są plansze jest wytrzymały i solidny (tzw. plandekowy), a także odporny na warunki atmosferyczne, więc zabawa z udziałem mat, jak i ich przechowywanie może mieć miejsce na placach, w ogrodach! Maty na długo pozostają w ładnych kolorach, są łatwe w czyszczeniu, można grać na nich w butach, a ich rozmiary naprawdę robią wrażenie. W razie dodatkowych pytań i pomysłów jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zamów!