CHIŃCZYK

Mega Gra Chińczyk to rozrywka dla młodszych i starszych. „Pionki” w tej grze zastępują prawdziwi gracze lub np. drewniane paliki, woreczki gimnastyczne – dobra zabawa gwarantowana! Stara hinduska gra planszowa pachisi jest znana i uprawiana w Indiach do dziś.

Wytrzymały i solidny materiał odporny na warunki atmosferyczne pozwoli na świetne spędzanie czasu z dowolną ilością osób przy każdej pogodzie! Dodatkowo materiał, z którego wykonana jest Mega Mata jest nieprzemakalny oraz odporny na czyszczenie, dzięki czemu mega gra CHIŃCZYK cały czas może wyglądać jak nowa.

Mega Chińczyki najczęściej wykonujemy w rozmiarach: 3mx3m, 4x4m, ale projekt możemy dostosować do każdego zamówienia!

GRATIS! – możemy MEGA MATĘ do gry w Chińczyka zaoczkować, tak aby ułatwić jej mocowanie do podłoża.

GRATIS! – umieszczamy logo na grze!

Jak grać w MEGA CHIŃCZYKA?

Rozłóż MEGA GRĘ edukacyjną CHIŃCZYK w wygodnym miejscu – w pomieszczeniu lub na dworze i graj, ucz się i baw do woli!
Gracze przesuwają się o taką liczbę pól, jaką wyrzucą kostką. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy wprowadzi wszystkie swoje pionki do „domku”, czyli czyli czterech pól oznaczonych własnym kolorem. Stara hinduska gra planszowa pachisi jest znana i uprawiana w Indiach do dziś. Instrukcję w wersji elektronicznej wysyłamy GRATIS. Uwaga: kostki pluszowej nie dołączamy do maty.

Żywe kolory i super zabawa!

Mata Mega Chinczyk

Mega Maty, czyli maty do gier planszowych wykonywane są według naszych projektów, a następnie przez nas produkowane. Dlatego zamawiając je mają Państwo pewność, że produkt będzie wykonany zgodnie z opisem projektu. Materiał z jakiego robione są plansze jest wytrzymały i solidny (tzw. plandekowy), a także odporny na warunki atmosferyczne, więc zabawa z udziałem mat, jak i ich przechowywanie może mieć miejsce na placach, w ogrodach! Maty na długo pozostają w ładnych kolorach, są łatwe w czyszczeniu, można grać na nich w butach, a ich rozmiary naprawdę robią wrażenie. W razie dodatkowych pytań i pomysłów jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zamów!