CZTERY PORY ROKU

Wakacje, znów są wakacje! A jak to bywa z naszą pogodą – raz przypominają bardziej jesień, raz wiosnę, a my życzymy wszystkim, aby pogoda najbardziej w wakacje była sobą, czyli latem! Gra, w której wspólnie poznajemy uroki poszczególnych pór roku może wypełnić nam czas wakacyjnych przygód.

Jeśli poszukują Państwo gry, która uruchomi wyobraźnię dzieci, pozwoli wprowadzać różne zadania związane z pogodą, a jednocześnie zaabsorbuje ich bez reszty, bo sami staną się jej częścią… to zapraszamy do poznania planszy do gry w Cztery Pory Roku. Skacząc po polach według wyrzuconej liczby oczek dzieci jak i w szkole przemierzają cały rok – z tym, że tu idą według kolejności pór roku. Wygrywa ten, kto pierwszy dojdzie z wiosny aż do zimy do METY. Po drodze jednak na zawodników czekają różne zadania! To od wyobraźni uczestników zależy jak będzie przebiegał ten spacer.

Najpopularniejsze rozmiary tej planszy do gry to 3x4m, 2x3m – polecamy 🙂

Mata Cztery Pory Roku

GRA CZTERY PORY ROKU

Mega Maty, czyli maty do gier planszowych wykonywane są według naszych projektów, a następnie przez nas produkowane. Dlatego zamawiając je mają Państwo pewność, że produkt będzie wykonany zgodnie z opisem projektu. Materiał z jakiego robione są plansze jest wytrzymały i solidny (tzw. plandekowy), a także odporny na warunki atmosferyczne, więc zabawa z udziałem mat, jak i ich przechowywanie może mieć miejsce na placach, w ogrodach! Maty na długo pozostają w ładnych kolorach, są łatwe w czyszczeniu, można grać na nich w butach, a ich rozmiary naprawdę robią wrażenie. W razie dodatkowych pytań i pomysłów jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *