GRAMY W KAPSLE?

Wystarczą kapsle… do świetnej zabawy dla dużych i małych, a i tych nieco starszych, bo jest to gra podwórkowa, o jakiej pamiętają poprzednie pokolenia 🙂

Dużym ułatwieniem jest w tym przypadku gotowy już tor, który jest odporny na różne pomysły 🙂 Pomiędzy nim a Grającymi może „dziać się” wszystko tzn. można zrobić nasypy i wyrzutnie z piasku, przeszkody z gałęzi, kamieni lub zbiorniki wodne (dołek w ziemi zabezpieczony folią i wypełniony wodą albo zwykła kałuża). Ustawiamy kapsle na starcie, jeden obok drugiego, wierzchnią stroną na spód i pstryknięciem w falowany bok kapsla przesuwamy się do przodu. Pstrykamy na zmianę i w ten sposób ścigamy się do końca toru. Wypadnięcie poza linię toru oznacza stratę kolejki. Dzięki grze odpornej na warunki zewnętrzne możecie urządzać Wyścigu Pokoju! Gotowi… START!

Tyle wystarczy, by przyprawić o uśmiech tych dużych i małych 🙂 Nie ma limitu chętnych do grania w tą grę 🙂

GRATIS! – możemy MEGA MATĘ do gry w KAPSLE zaoczkować, tak aby ułatwić jej mocowanie do podłoża.
GRATIS! – umieszczamy logo na grze!

Najpopularniejsze rozmiary tej gry to 3x4m, 2x3m, ale i 6x8m!! To był naprawdę ogromny tor 🙂

Mata do gry w Kapsle

Gra KAPSLE
Mega Maty, czyli maty do gier planszowych wykonywane są według naszych projektów, a następnie przez nas produkowane. Dlatego zamawiając je mają Państwo pewność, że produkt będzie wykonany zgodnie z opisem projektu. Materiał z jakiego robione są plansze jest wytrzymały i solidny (tzw. plandekowy), a także odporny na warunki atmosferyczne, więc zabawa z udziałem mat, jak i ich przechowywanie może mieć miejsce na placach, w ogrodach! Maty na długo pozostają w ładnych kolorach, są łatwe w czyszczeniu, można grać na nich w butach, a ich rozmiary naprawdę robią wrażenie. W razie dodatkowych pytań i pomysłów jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *