KSIĘŻNICZKI I RYCERZE

U progu wakacji dłuższych słonecznych weekendów, zbliżającej się wizji wakacji i zabaw w plenerze zapraszamy do podjęcia wyzwania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mega gier podwórkowych, planszowych, zewnętrznych, które sprawdzą się zarówno dla małych, jak i dużych, na mniejszych lub większych imprezach! Mamy bogatą ofertę mat, jakie już sprawiają radość innym, ale i czekamy na Twój pomysł, a my przeniesiemy go na mega matę!

Rycerze i księżniczki – projekt wykonany na kinderbal o takiej tematyce. Wystarczy kostka do gry, kilku chętnych rycerzy i można się świetnie bawić 🙂 Oczywiście zamek, w którym rozłożycie planszę też jest mile widziany 😉

Najpopularniejsze rozmiary tej gry to 3x4m, 2x3m – polecamy 🙂

Mata Księżniczki i Rycerze

GRA KSIĘŻNICZKI I RYCERZE

Mega Maty, czyli maty do gier planszowych wykonywane są według naszych projektów, a następnie przez nas produkowane. Dlatego zamawiając je mają Państwo pewność, że produkt będzie wykonany zgodnie z opisem projektu. Materiał z jakiego robione są plansze jest wytrzymały i solidny (tzw. plandekowy), a także odporny na warunki atmosferyczne, więc zabawa z udziałem mat, jak i ich przechowywanie może mieć miejsce na placach, w ogrodach! Maty na długo pozostają w ładnych kolorach, są łatwe w czyszczeniu, można grać na nich w butach, a ich rozmiary naprawdę robią wrażenie. W razie dodatkowych pytań i pomysłów jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *