MEGA TWISTER

MEGA TWISTER to najczęściej kupowana mega mata w naszej ofercie. Plansza złożona z kolorowych kół pozwala na rozwijanie swojej kreatywności i sprawności fizycznej.

Hit hitów. Maty, których realizacje wynosiły nawet 60 metrów kwadratowych! Gigantyczna zabawa, rozmiar maty, jak i jej ewentualne dodatkowe elementy dostosowujemy do oczekiwań Zamawiającego!

Najczęściej realizujemy Twistery rozmiarów 4x3m, gdzie ilość grających wynosi ok. 8-12 osób.
Jak grać w MEGA TWISTERA?

Skorzystaj z elektronicznego sędziego lub sam kieruj rozrywką tak, by sprawić radość na twarzach grających i obserwujących. Wysyłamy go GRATIS po realizacji zamówienia!. Sami gramy w niego „korzystając” z żywego sędziego! Prawa noga na zielone, lewa ręka na żółte… Tyle wystarczy, by przyprawić o uśmiech tych dużych i małych 🙂

GRATIS! – możemy MEGA MATĘ do Twistera zaoczkować, tak aby ułatwić jej mocowanie do podłoża.
GRATIS! – umieszczamy logo na grze!

GORĄCO POLECAMY!!!

Zabawa podczas festynu MEGAMATY

Mega Maty, czyli maty do gier planszowych wykonywane są według naszych projektów, a następnie przez nas produkowane. Dlatego zamawiając je mają Państwo pewność, że produkt będzie wykonany zgodnie z opisem projektu. Materiał z jakiego robione są plansze jest wytrzymały i solidny (tzw. plandekowy), a także odporny na warunki atmosferyczne, więc zabawa z udziałem mat, jak i ich przechowywanie może mieć miejsce na placach, w ogrodach! Maty na długo pozostają w ładnych kolorach, są łatwe w czyszczeniu, można grać na nich w butach, a ich rozmiary naprawdę robią wrażenie. W razie dodatkowych pytań i pomysłów jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zamów!