O NAS

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. (Korczak J.)

Dawno, dawno temu… za górami, za lasami… animatorzy, terapeuci zajęciowi, pedagodzy, graficy komputerowi, a w gruncie rzeczy dorosłe dzieci wraz z ekipą małych Ekspertów postanowili przygotować gry, które zrobią MEGA wrażenie i dadzą MEGA radość Dużym i Małym, tzn. Małym i Dużym 😉 Miały to być MEGA MATY do gier, na których można w między czasie zjeść drugie śniadanie, wskoczyć od czasu do czasu w butach,w każdej chwili  może wbiec na nie psi przyjaciel, napadać deszcz, a najmłodszy uczestnik imprezy w trakcie jej trwania i zabawy w najlepsze może budować na nich zamek z piasku i… i nic! – Nadal jest świetna impreza, a MEGA MATA jest trwała i kolorowa 🙂

Wykonujemy więc wielkie gry planszowe, olbrzymie maty z wytrzymałego tworzywa PCV, na życzenie oczkujemy, realizujemy pomysły na gry Małych i Dużych Kreatorów Dobrej Zabawy, umieszczamy napisy, logotypy, drukujemy je w rozmiarach od 0,5×0,5 m przez 3×4 m, ale i 15×15 metrów! Wyobraźnia nas ponosi i cieszymy się jak dzieci, kiedy sami możemy przetestować nowe pomysły w praktyce na festynach i innych udanych imprezach!

Dzięki MEGA planszom do gier każdy może poczuć się jak dziecko, a kolorowe zdjęcia z imprez, na których są MEGA MATY sprawiają, że ich uczestnicy oczekują na kolejną świetną zabawę!

Zapraszamy do MEGA współpracy.

W trosce o MEGA uśmiech 🙂

 

Co robimy?

Jesteśmy producentem MEGA MAT do gier planszowych umożliwiającym złożenie zamówienia bez wychodzenia z biura czy domu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu poprzez naszą stronę internetową. Realizujemy spersonalizowane projekty, jak i gotowe szablony go wielkich gier wewnętrznych i zewnętrznych – ogrodowych. Gwarantujemy jakość produktów, które wysyłamy do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, Parkami Rozrywki, Szkołami, Przedszkolami i innymi instytucjami. Realizujemy zamówienia na potrzeby projektów unijnych i rządowych. Przygotowujemy oferty, wyceny według oczekiwań Klientów. Wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy do składania zamówień.