PSIE MEMORY

Znajdź 2 takie same psy w tym psim memory! Zrobisz to w jak najkrótszym czasie?

Memory z różnymi rasami psów to gra z kategorii Gry o zwierzętach dla dzieci i dorosłych. Mega plansza Memory zawiera obrazki 27 popularnych psich ras. Uczestnicy podczas zajęć uczą się psich ras, rozwijają pamięć, spostrzegawczość, koncentrację uwagi oraz poznają rasy, kolory, cechy wspólne poszczególnych obrazków. Grę można też wykorzystać ucząc dzieci pochodzenia, użytkowości psich ras. Jest to też świetny sposób na dobór dzieci w pary – każde z dzieci wybiera swoją rasę psa i łączy się w parę z osobą, która wybrała taki sam obrazek w innym miejscu planszy. Psie Memory w dużych rozmiarach pozwala na chodzenie po planszy, układanie na niej różnych akcesoriów – np. miski, smakołyków, smyczy.

Ważną i wyjątkową cechą tej planszy jest to, że można ją zastosować w dowolny kreatywny sposób. Może służyć do nauki i zabawy. Rasy możemy dowolnie zakrywać (np. kartką papieru), aby wziąć udział w treningu pamięci, jak również zastosować do dekoracji sali czy użyć na zajęciach z dogoterapii lub w domu – we wspólnej zabawie z dziećmi.

Proponowane rozmiary planszy obrazkowej PSIE MEMORY to 3,1x3m, 2,1x2m, 1x1m. Szczegóły oferty i cennik tutaj.

 

 

GRA PSIE MEMORY

Mega Maty, czyli maty do gier planszowych wykonywane są według naszych projektów, a następnie przez nas produkowane. Dlatego zamawiając je mają Państwo pewność, że produkt będzie wykonany zgodnie z opisem projektu. Materiał z jakiego robione są plansze jest wytrzymały i solidny (tzw. plandekowy), a także odporny na warunki atmosferyczne, więc zabawa z udziałem mat, jak i ich przechowywanie może mieć miejsce wewnątrz, jak i na zewnątrz! Na życzenie plansze oczkujemy, aby umożliwić ich mocowanie do podłoża. Możemy umieścić na niej również Państwa logo. Maty na długo pozostają w ładnych kolorach, są łatwe w czyszczeniu, można grać na nich w butach, a ich rozmiary naprawdę robią wrażenie. W razie dodatkowych pytań i pomysłów jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *