TWISTER INSPIROWANY ŚWINKĄ PEPPĄ

TWISTER INSPIROWANY ŚWINKĄ PEPPĄ – PLANSZA DO GRY PLENEROWEJ, OGRODOWEJ, WEWNĘTRZNEJ I ZEWNĘTRZNEJ, DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Wychodząc naprzeciw fanom Świnki Peppy stworzyliśmy grę MEGA Twister inspirowany Świnką Peppą. Duży rozmiar gry pozwoli na zabawę w większym gronie. Idealna gra towarzyska oraz pomoc dydaktyczna dla animatorów i nauczycieli do przedszkola, szkoły i innych ośrodków! Idealnie nadaje się również do kącika animacyjnego na ślubie lub imprezie rodzinnej, na zabawę urodzinową, imieninową, spotkania na świeżym powietrzu, zabawę rodzinną.
Wytrzymały i solidny materiał odporny na warunki atmosferyczne pozwoli Wam na świetne spędzanie czasu z większą ilością osób przy każdej pogodzie! Dodatkowo materiał, z którego wykonana jest Mega Mata jest nieprzemakalny oraz odporny na czyszczenie, dzięki czemu MEGA MATA cały czas może wyglądać jak nowa.

Najczęściej realizujemy Twistery rozmiarów 4x3m, gdzie ilość grających wynosi ok. 8-12 osób. Istnieje możliwość zamówienia innych rozmiarów gry.
GRATIS! – możemy MEGA MATĘ do Twistera zaoczkować, tak aby ułatwić jej mocowanie do podłoża.
GRATIS! – umieszczamy logo na grze!

GORĄCO POLECAMY!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *