WĘŻE i DRABINY

Wyobraź sobie, że znowu stajesz się dzieckiem i wchodzisz po drabinie na kilka pól do przodu, rzucasz kostką i przesuwasz się do mety! Ty! Nie pionek!

Mata do gry Węże i drabiny dla dzieci i dorosłych to produkt realizowany najczęściej w rozmiarach 2x2m lub 3x3m! Rodzinna, pełna atrakcji gra!

Zasady gry!
Są bardzo proste! Ale pełno w nich niespodzianek 🙂 Jeśli staniesz na polu z dolnym końcem drabiny, to po jej szczeblach trafiasz na jej szczyt.

Z kolei jeśli staniesz na głowie węża – cofasz się w dół na pole z jego ogonem.

Wygrywa osoba, która pierwsza dotrze do METY 🙂

GRATIS! – możemy MEGA MATĘ do gry w Węże i Drabiny zaoczkować, tak aby ułatwić jej mocowanie do podłoża.
GRATIS! – umieszczamy logo na grze!

Gra Węże i Drabiny

Mega Maty, czyli maty do gier planszowych wykonywane są według naszych projektów, a następnie przez nas produkowane. Dlatego zamawiając je mają Państwo pewność, że produkt będzie wykonany zgodnie z opisem projektu. Materiał z jakiego robione są plansze jest wytrzymały i solidny (tzw. plandekowy), a także odporny na warunki atmosferyczne, więc zabawa z udziałem mat, jak i ich przechowywanie może mieć miejsce na placach, w ogrodach! Maty na długo pozostają w ładnych kolorach, są łatwe w czyszczeniu, można grać na nich w butach, a ich rozmiary naprawdę robią wrażenie. W razie dodatkowych pytań i pomysłów jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zamów!